Connect with us

gundem

Son Zamanların En Popüler 6 Magazin Haberleri

Son Zamanların En Popüler 6 Magazin Haberleri

Evlenenler, estetik yaptırıp pişman olanlar, hamilelik iddiaları, 17 yıl sonra küllerinden doğan aşk…

Türkiye’de ve dünyada bu hafta yaşanan magazin olaylarını sizler için derledik.

Tarkan ve Sezen Aksu Müzisyenlere Yardım Ediyor

Tarkan ve Sezen Aksu’nun pandemi sürecinde işsiz kaldıkları için zor günler geçiren müzisyenlere telif gelirleriyle yardım ettikleri ortaya çıktı. Ali Eyüpoğlu’nun haberine göre Tarkan ve Sezen Aksu bu yardımın duyulmasını özellikle istemediler.  Geçen hafta Yıldız Tilbe’nin işsiz kalan müzisyenlere destek olmak için katıldığı challenge’ta topu Tarkan’a atması ve Tarkan’ın bu talebi geri çevirmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Şeyma Subaşı Evleniyor

Mısırlı milyarder Mohammed Al Salouissi’yle yaşadığı ilişkiyle bir süredir gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı’nın geçtiğimiz günlerde hamile olduğu ve evleneceği iddia edilmişti. Subaşı, instagram hesabından yaptığı hikaye paylaşımı ile evleneceği haberini doğruladı, hamilelik iddialarına ise sessiz kaldı.

Dudak Küçültme Ameliyatı Olan Lara Pişman Oldu

Son günlerde yaptırdığı estetik ameliyatlarla gündeme gelen şarkıcı Lara, geçtiğimiz günlerde dudak küçültme ameliyatı olduğunu duyurmuştu. Dudaklarındaki dikişlerle hayranlarını korkutan Lara, sosyal medya hesabı üzerinden açtığı canlı yayında bu ameliyattan pişman olduğunu dile getirerek,  hayranlarını estetik yaptırmamaları konusunda uyardı. Instagram hesabından yaptığı açıklamada ağladığı görülen talihsiz şarkıcı takipçilerinden dua istedi ve estetik yaptırmamaları konusunda takipçilerini uyardı.

Hakan Sabancı’yı Dilinden Düşürmeyen Aygün Aydın’dan Hamilelik İması

Geçtiğimiz haftalarda Hakan Sabancı’yla görüştüğünü olaylı bir şekilde duyuran ve yazışmalarını ifşa eden Aygün Aydın bu sefer de ultrason fotoğrafı paylaşarak hamilelik imasında bulundu ve akıllarda yeni bir soru işareti oluşmasına neden oldu.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck barıştı

Geçtiğimiz günlerde Alex Rodriguez ile ayrıldığını duyuran Jennifer Lopez, 17 yıl önce ayrıldığı sevgilisi oyuncu Ben Affleck’e geri döndü.  İkili birlikte Montana’da birkaç günlük bir kaçamak yaparken, otomobilllerinde objektiflere yakalandı. “Bennifer” olarak adlandırılan çift, yaşadığı büyük aşkla 2000’li yıllarda büyük ses getirmiş, birlikte Jennifer Lopez’in “Jenny From Block” klibinde oynamışlardı.

Amerikalı Oyuncu Gwyneth Paltrow Pandemide 14 Kilo Aldığını Açıkladı

Ünlü oyuncu pandemi sürecinde sürekli alkol aldığını ve sağlıksız beslendiğini dile getirdi ve “Kontrolden çıktım.” diyerek sitemde bulundu. Kendini kaybedecek kadar alkol almadığını ancak her gün viski içtiğini ve makarna yediğini, bu yüzden 14 kilo aldığını belirterek hayranlarını şaşırttı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in gundem